Tomasz Max Kuczynski

Naamloos

Już jako chłopiec wiedziałem, że kwiaty zdominują moje życie prywatne i profesjonalne. Pierwsze kursy florystyczne ukończyłem w wieku 16 lat i od tego czasu byłem całkowicie zaangażowany we florystykę. W 2012 roku ukończyłem Akademię Marioli Miklaszewskiej i uczestniczyłem w licznych kursach prowadzonych przez znanych polskich i zagranicznych mistrzów florystyki. Studiowałem również sztukę i wnętrzarstwo. Brałem udział w wielu mistrzostwach i organizowałem wiele wystaw. Obecnie prowadzę liczne kursy i pokazy w całej Polsce, co daję mi wiele radości i satysfakcji.

Moimi osiągnięciami są:

– Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski 2005/2006

– Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski 2010/2011

– Drugi Wicemistrz Europy Juniorów we Florystyce w 2011

– Pierwszy Międzynarodowy Wicemistrz Polski we Florystyce 2012/2013

– 2 miejsce w Międzynarodowych zawodach OASIS RAINBOW Cup 2012

– Pierwsze miejsce w konkurencji Najbardziej Innowacyjne Pomysły na Eurofleurs 2011

– Mistrz Polski 2014

– w 2013 zostałem oficjalnym Ambasadorem OASIS w Polsce

– 4 miejsce w Europejskich Mistrzostwach Florystycznych w Genui

– Ambasador Floral Fundamentals

Jestem zwycięzcą wielu konkursów w Polsce. Posiadam własną firmę: Agencja Florystyczna, która specjalizuje się we florystyce ślubnej i dużych kontraktach korporacyjnych. Większość swojego czasu poświęcam na prowadzenie pokazów, warsztatów i kursów.

Jak miałem 18 lat uczestniczyłem w warsztatach prowadzonych przez Gregora Lerscha. Do tej pory jest zafascynowany i zainspirowany jego pracami. Podziwiam jego wspaniałą technikę, piękne formy i to, że potrafi nas cały czas zaskakiwać. Inspiruje mnie wielu florystów. Lubię oglądać interesujące formy, kombinacje kolorystyczne, nowe techniki lecz nigdy ich nie kopiuję… poszukuję swojej własnej formy wyrazu we florystyce.

Moje plany na przyszłość? Chciałbym rozwijać się także poza ojczyzną. Wyrażać kwiatami emocje, spotykać i poznawać ludzi. Satysfakcja z własnych dzieł jest moją pozytywnym nastawieniem do życia!

back to top