Menu Zamknij
Flower Expo Poland LOGO-FINAL

3-4-5 września 2020

EXPO XXI WARSZAWA

ZGŁOŚ SIĘ

DLACZEGO FLOWER EXPO POLSKA?

To największa prezentacja kwiatów ciętych i doniczkowych w Polsce, odbywająca się w tym samym czasie i miejscu, co Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE dedykowana roślinom i ogrodom. Synergia tych dwóch przedsięwzięć targowych obejmuje całą branżę ogrodniczą związaną z produkcją, sprzedażą i wykorzystaniem roślin zarówno we florystyce jak również w ogrodach i terenach zieleni.

 

FORMUŁA:

B2B (2 dni branżowe), dedykowane dla: producentów roślin i kwiatów, przedstawicieli handlu ( hurt i detal), projektantów, ogrodników, wykonawców, florystów oraz przedstawicieli mediów polskich i zagranicznych.

B2C (ostatni dzień targów), dla miłośników zieleni i hobbystów.

KORZYŚCI DLA WYSTAWCY:

  • ZBUDUJESZ I ROZWINIESZ SIEĆ BRANŻOWYCH KONTAKTÓW 
    Spotkasz dystrybutorów, kupców – hurtowych i detalicznych, przedstawicieli sieci marketów DIY i dyskontów, właścicieli kwiaciarni, centrów ogrodniczych, producentów kwiatów, florystów, dekoratorów i branżowe media.
  • POKAŻESZ SWOJĄ OFERTĘ KLUCZOWYM I DECYZYJNYM ODBIORCOM
    Ponad 60% branżowych gości stanowią właściciele i menadżerowie.
  • PROMUJESZ MARKĘ I NOWE ROZWIĄZANIA W MEDIACH
    Informacje o Wystawcach i ich produktach publikowane są we wszystkich branżowych mediach krajowych i europejskich.
  • WYKORZYSTAJ DODATKOWĄ PROMOCJĘ W WYDARZENIACH TOWARZYSZĄCYCH           Możliwość prezentacji firmy i produktów podczas pokazów florystycznych, seminariów i warsztatów, konferencji i w showroomach.

O NAS:

Centralna lokalizacja targów jest doceniana przez gości branżowych z kraju podobnie jak obcokrajowców. W 2018 roku blisko 17 tys. gości zapoznało się z ofertami ponad 300 wystawców z 12 krajów. Wśród nich było 7 tys. profesjonalistów – producentów, architektów krajobrazu, hurtowników, importerów, eksporterów, handlowców i kupców z sieci oraz właścicieli kwiaciarni.