Menu Zamknij

O Wystawie

O Wystawie

Flower Expo Polska jest nowym segmentem towarzyszącym wystawie Zieleń to Życie dedykowanym florystyce, kwiatom i zieleni ciętej, roślinom do wnętrz oraz aranżacjom i dekoracjom zarówno wnętrz jak i terenów zewnętrznych.

Podczas dotychczasowych edycji pojawili  się liczni producenci oraz dystrybutorzy. W ciągu trzech pierwszych lat wystawiło się ponad 150 firm reprezentujących 15 państw z całego świata. Wśród nich przedsiębiorstwa pochodzące nie tylko z Polski, ale i Niemiec, Belgii, Danii, Holandii, Włoch, Ukrainy, Kenii, Ugandy, Chin, Tajlandii czy Japonii. 

Prócz wystawców, sektorowi FEP towarzyszą również liczne wydarzenia takie jak: premiery, pokazy wykwalifikowanych florystów, seminaria i warsztaty prowadzone przez ekspertów.

Wystawa Flower Expo Polska to doskonała okazja nie tylko do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale również czas inspiracji oraz poznawanie nowości. Pierwsze dwa dni wystawy dedykowane są dla profesjonalistów, a trzeci, sobotni dzień przeznaczony jest natomiast dla hobbystów, właścicieli ogrodów oraz pasjonatów ogrodnictwa i roślin.

Od 2018 roku właścicielem marki Flower Expo Polska
jest Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o., organizator wystawy Zieleń to Życie.