Menu Zamknij
Flower Expo Poland LOGO-FINAL

3-4-5 września 2020

EXPO XXI WARSZAWA

POKAZY FLORYSTYCZNE

CZWARTEK, 5 WRZEŚNIA 2019

Florystyczne PRÊT-À-PORTER  Jesień – Zima 2019

 11:30 – 13:00

Maciej Krzus, Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze

Kunsztowna kolekcja inspiracji florystycznych, prezentująca najnowsze trendy i oryginalne aranżacje. Ten  efektowny pokaz florystyczny poprowadzi Maciej Krzus, mistrz florystyki, który słynie z  nowoczesnych  rozwiązań i niebanalnej wyobraźni.

Natomiast Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze pod okiem Macieja Krzusa zaprezentuje umiejętności swoich najlepszych uczniów. Widzowie będą mogli podziwiać nieszablonowe aranżacje i świeże pomysły.

Sponsorzy: VHV Flowers and Greens, Royal Flowers, M-box, Plastiflora 

Kwiatowe oczarowanie.Trendy

 14:00 – 16:00

Hans Zijlstra (Holandia)

Wyjątkowy i ekscytujący pokaz florystyczny, który oczaruje swoją okazałością  nie tylko widzów, ale także najbardziej wymagających Klientów każdej kwiaciarni. Prosto z Holandii – kolebki trendów florystycznych – Hans Zijlstra, utytułowany mistrz florystyki, z imponującym portfolio osiągnięć na arenie międzynarodowej i wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu nagradzanej kwiaciarni, zaprezentuje bogactwo najnowszych inspiracji, kunszt florystyczny i mistrzowską technikę.

Sponsorzy: Ambasada Królestwa Niderlandów, VHV Flowers and Greens, Royal Flowers 

 

PIĄTEK, 6 WRZEŚNIA 2019

Kwiaciarnia 3R, Reduce, Reuse, Recycle

10:00 -11:30

Luiza i Mateusz Janeczek, Kwiaciarnia Badylarz

Najnowsza odsłona trendów florystycznych, oparta na stosowaniu w kwiaciarni zasady „3 R”, która promuje dbałość o środowisko, poprzez minimalizowanie ilości odpadów, ponownego używania oraz przetwarzania materiału roślinnego i surowców.  Przybliżenie tego ważnego tematu i kreatywne propozycje stosowania tych zasad w twórczej pracy florysty, stanowi istotny element w świadomości nowoczesnej i ekonomicznej kwiaciarni oraz jej Klientów. Pokaz poprowadzą Luiza i Mateusz Janeczek znakomici floryści z kwiaciarni Badylarz, która w sposób naturalny i barwny realizuje proekologiczne trendy w stylistyce i codziennej pracy florysty.

Sponsor: Royal Flowers

Flower Force

13:00 -14:30

Zygmunt Sieradzan  z ramienia Stowarzyszenia Florystów Polskich 

Siła kwiatów zachwyca różnorodnością kształtów, bogactwem  barw i mocnych kontrastów oraz emanuje niezwykłą energią. Ten imponujący, pełen wrażeń pokaz florystyczny z ramienia Stowarzyszenia Florystów Polskich poprowadzi
Zygmunt Sieradzan – jeden z najbardziej znanych i utytułowanych florystów w polskiej branży kwiatowej, którego niepowtarzalny styl i kunszt jest ceniony na całym świecie.

Sponsorzy: Stowarzyszenie Florystów PolskichRoyal Flowers

SOBOTA, 7 WRZEŚNIA 2019

Ogród w domu.Dom w ogrodzie

10:00 -11:30

Ewa Skutnik, Julita Rabiza-Świder, Anna Mojska, Ewa Bugaj,  Podyplomowe Studia Florystyka – Sztuka Układania Kwiatów

Unikalny mariaż  roślin doniczkowych i ogrodowych stosowany w stylowych wnętrzach, tarasach i ogrodach. Te najmodniejsze stylizacje i różnorodne pomysły aranżowania roślin w oryginalnych donicach i naczyniach zaprezentują  znakomite  florystki i wybitne mentorki  Podyplomowych Studiów Florystyka – Sztuka Układania Kwiatów.
Pokaz znakomicie podkreśla  także ogromną rolę i moc roślin w naszym otoczeniu. 

Sponsorzy: Victorum, Clematis Źródło dobrych Pnączy, Szkółka Ulińscy

Barwy, boxy, bukiety

13:00 -14:30

Magdalena Kaczmarek – Sidor i Maja Pisula, Warszawianki Kwiaciarnia Eventowa

Kreatywny pokaz florystyczny zachwycający imponującą paletą barw kwiatów, artystycznym podejściem do  form w kwiatowych kompozycjach i niebanalną odsłoną  niecodziennych bukietów.  Świeże pomysły i mistrzowskie wykonanie zaprezentują Magdalena Kaczmarek-Sidor i Majka Pisula.

Sponsorzy: VHV Flowers and Greens, Royal Flowers, M-box

SPONSORZY POKAZÓW: