Menu Zamknij
Flower Expo Poland LOGO-FINAL

3-4-5 września 2020

EXPO XXI WARSZAWA

BIURO PRASOWE

Kontakt dla mediów: monika.zuk@zszp.pl, tel. +48 798 938 688

27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE i 4. FLOWER EXPO POLSKA

Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE i FLOWER EXPO POLSKA, która obyła się w dniach 5-6-7 września w Warszawie to międzynarodowa prezentacja wysokiej jakościowo oferty roślin do ogrodów i wnętrz. Przegląd produktów i usług dla branży ogrodniczej obejmujący produkcję, sprzedaż roślin, technikę, akcesoria, jak również ich wykorzystanie w ogrodach, terenach zieleni oraz florystyce. Hasło tegorocznej edycji targów to Naturalny Wybór.

Więcej w pliku do pobrania >>

ROŚLINY I OGRODY W MIĘDZYNARODOWYM WYDANIU

Nowości z zakresu osiągnięć technologicznych i hodowlanych, produkty najwyższej jakości, bogaty program wydarzeń towarzyszących wypełniony pokazami, warsztatami i seminariami. Targi FLOWER EXPO POLSKA oraz ZIELEŃ TO ŻYCIE, to wieloletnia tradycja i sprawdzona formuła dająca możliwość budowania bezpośrednich relacji o dużym biznesowym potencjale.

Więcej w pliku do pobrania >>

MARIAŻ BIZNESU I ZIELONEGO STYLU ŻYCIA 4. EDYCJA FLOWER EXPO POLSKA i 27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE

Efektem synergii dwóch wydarzeń, które odbędą się od 5 do 7 września 2019 r. w Warszawskim EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, jest największa oferta „zielonej branży” prezentowana w jednym miejscu i czasie. Targi to punkt obowiązkowy w kalendarzu florystów, przedstawicieli kwiaciarni, profesjonalistów zajmujących się szkółkarstwem, zielenią miejską oraz hurtowników, którym dedykowane są 2 pierwsze dni wydarzenia, oraz konsumentów i hobbystów, dla których przygotowano ostatni dzień, czyli sobotę.

Więcej w pliku do pobrania >>

26. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & 3. FLOWER EXPO POLSKA 2018 – podsumowanie

26. edycja międzynarodowych targów roślin ZIELEŃ TO ŻYCIE wraz z trzecią odsłoną Flower Expo Polska odbyły się w dniach 6-8 września w Warszawie w EXPO XXI. To udane wydarzenie połączyło dwa uzupełniające się sektory prezentując ofertę roślin i produktów do ogrodu oraz kwiatów i dekoracji do wnętrz. Targi odbyły się pod hasłem ,,Kolekcja korzyści”.

Więcej w pliku do pobrania >>

KOLEKCJA OGRODOWYCH INSPIRACJI na targach Zieleń to Życie

Drzewa, krzewy i kwiaty – kolorowe, bujne, oszałamiające mnogością odmian, a także dekoracje, akcesoria i techniczne nowinki zagoszczą ponownie w Warszawie w EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14. W dniach 6-8 września odbędzie się 26. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz 3. edycja Flower Expo Polska. W targach bierze udział blisko 300 wystawców z kilkunastu krajów – najwięcej z Polski, Holandii, Belgii, Francji, a także z Niemiec, Japonii, Ekwadoru i Włoch. Pierwsze dwa dni skierowane są do osób zawodowo zajmujących się sprzedażą i usługami w zielonej branży’.

Więcej w pliku do pobrania >> 

ZIELEŃ TO ŻYCIE wraz z FLOWER EXPO POLSKA – targi roślin, kwiatów i techniki ogrodniczej już we wrześniu w Warszawie

Rośliny do ogrodów i wnętrz, a także technikę, środki do produkcji, akcesoria i dekoracje to wszystko zobaczymy podczas 26. edycji Międzynarodowej Wystawy Zieleń to Życie i Flower Expo Polska w dniach od 6 do 8 września w Expo XXI w Warszawie. Hasło wystawy – ,,Kolekcja korzyści” – przypomina, że ogród do nie tylko dekorowanie otoczenia domu, ale również zdrowie, ruch i relaks na świeżym, odreagowanie stresów, zabawa i miejsce realizacji pasji. 

Więcej w pliku do pobrania >> 

ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA – jeden właściciel

Połączone targi Wystawa Zieleń to Życie oraz towarzyszące Flower Expo Polska odbędą się w dniach 6-8 września 2018 r. w Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Trzecia edycja Flower Expo to jednocześnie zmiana właściciela. Aktualnie właścicielem obydwu marek jest Agencja Promocji Zieleni, która nabyła prawa do marki Flower Expo Polska od dotychczasowego holenderskiego partnera BureauSierteelt.

Więcej w pliku do pobrania >>