Menu Zamknij

Informacja prasowa

26. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE & 3. FLOWER EXPO POLSKA 2018 – podsumowanie

26. edycja międzynarodowych targów roślin ZIELEŃ TO ŻYCIE wraz z trzecią odsłoną Flower Expo Polska odbyły się w dniach 6-8 września w Warszawie w EXPO XXI. To udane wydarzenie połączyło dwa uzupełniające się sektory prezentując ofertę roślin i produktów do ogrodu oraz kwiatów i dekoracji do wnętrz. Targi odbyły się pod hasłem ,,Kolekcja korzyści”.

Więcej w pliku do pobrania >>

KOLEKCJA OGRODOWYCH INSPIRACJI na targach Zieleń to Życie

Drzewa, krzewy i kwiaty – kolorowe, bujne, oszałamiające mnogością odmian, a także dekoracje, akcesoria i techniczne nowinki zagoszczą ponownie w Warszawie w EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14. W dniach 6-8 września odbędzie się 26. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz 3. edycja Flower Expo Polska. W targach bierze udział blisko 300 wystawców z kilkunastu krajów – najwięcej z Polski, Holandii, Belgii, Francji, a także z Niemiec, Japonii, Ekwadoru i Włoch. Pierwsze dwa dni skierowane są do osób zawodowo zajmujących się sprzedażą i usługami w zielonej branży’.

Więcej w pliku do pobrania >> 

ZIELEŃ TO ŻYCIE wraz z FLOWER EXPO POLSKA – targi roślin, kwiatów i techniki ogrodniczej już we wrześniu w Warszawie

Rośliny do ogrodów i wnętrz, a także technikę, środki do produkcji, akcesoria i dekoracje to wszystko zobaczymy podczas 26. edycji Międzynarodowej Wystawy Zieleń to Życie i Flower Expo Polska w dniach od 6 do 8 września w Expo XXI w Warszawie. Hasło wystawy – ,,Kolekcja korzyści” – przypomina, że ogród do nie tylko dekorowanie otoczenia domu, ale również zdrowie, ruch i relaks na świeżym, odreagowanie stresów, zabawa i miejsce realizacji pasji. 

Więcej w pliku do pobrania >> 

ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA – jeden właściciel

Połączone targi Wystawa Zieleń to Życie oraz towarzyszące Flower Expo Polska odbędą się w dniach 6-8 września 2018 r. w Expo XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Trzecia edycja Flower Expo to jednocześnie zmiana właściciela. Aktualnie właścicielem obydwu marek jest Agencja Promocji Zieleni, która nabyła prawa do marki Flower Expo Polska od dotychczasowego holenderskiego partnera BureauSierteelt.

Więcej w pliku do pobrania >>