Menu Close

Na targach Flower Expo Polska nie może zabraknąć reprezentantów gospodarzy – polskich firm z sektora kwiatowego, producentów kwiatów ciętych i roślin doniczkowych. Dla polskich firm, które chciałyby wziąć udział w targach, a potrzebują mniejszej powierzchni niż minimalne stoisko, przygotowana została wyjątkową oferta. W tym roku specjalnie dla nich zostanie urządzony POLSKI PAWILON.

 

POLSKI PAWILON to nowość tegorocznych targów. Na kilkudziesięciometrowym stoisku będą mogły wspólnie zaprezentować się firmy gospodarza – polscy producenci i hurtownicy związani z branżą kwiatową. Miejsca przewidziane w Polskim Pawilonie, przypadające na jednego wystawcę, mają mniejszą powierzchnię niż w pozostałej części hali, stąd koszt udziału w targach jest zdecydowanie niższy.

 

– Polski Pawilon został otwarty dla firm, które potrzebują mniej przestrzeni na prezentację swoich produktów. Chcielibyśmy umożliwić polskim przedsiębiorcom nawiązanie korzystnych kontaktów biznesowych. Organizatorem Polskiego Pawilonu jest Agencja Public Relations SIGMA International. – mówi Francine van Wijk, Dyrektor Bureau Sierteelt.nl, organizator targów.

 

Udział w targach to świetna okazja, aby zaprezentować osiągnięcia firmy, wymienić się doświadczeniami i nawiązać kontakty biznesowe, także z podmiotami zagranicznymi uczestniczącymi w targach jako wystawcy i zwiedzający. Dodatkowo targi to okazja wzięcia udziału w seminariach branżowych. W ramach organizowanego w tym roku Interaktywnego Pawilonu Florystycznego – platformy wystawienniczej połączonej z pokazami florystycznymi – wystawcy będą mogli przekazać swoje produkty do stworzenia inspiracji i florystycznych dzieł przez największe gwiazdy z branży. Całość pawilonu wraz z pokazami będzie tworzyć nastrój wielkiej, nowoczesnej kwiaciarni.

 

Aktywnymi partnerami i ambasadorami wydarzenia są między innymi Holenderskie Stowarzyszenie Hurtowników (VGB), Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie, Kuehne + Nagel, Stowarzyszenie Florystów Polskich (SFP), Floral Moments, SIGMA International i Floribusiness.

 

Kontakt:
Anna Małcużyńska tel.: +48 604 577 814, e-mail: anna.malcuzynska@sigma.com.pl
Anna Maciejewska tel.: +48 608 040 098, e-mail: anna.maciejewska@sigma.com.pl